Dirk Swartenbroekx maakt sinds 1996 funky platen onder de naam Buscemi, één van zijn favoriete acteurs. Zijn stijl is diep en zeer moeilijk in één vakje te plaatsen (bossa, lounge, house, brazilian grooves, afrobeat, drum 'n bass...). Wellicht kunnen we de sound van Buscemi nog het best omschrijven als dancemusic met een latin-touch.
Buscemi bracht 4 full-cd’s uit en maakte voor het legendarische Blue Note een album met de Italiaanse pianist/componist Michel Bisceglia. Op datzelfde label verschenen van hem ook twee uitstekende jazz-compilaties.
Er zijn inmiddels tevens meer dan 40 remixes uitgebracht die hij maakte voor ondermeer Madredeus en Calexico. De meeste daarvan zijn terug te vinden op de dubbel-cd “Late Nite Reworks Vol 1".
Buscemi is tegenwoordig een veel gevraagd DJ (eclectic, afro, bossa, house, electro, balkan beats, dub, drum 'n bass, hits!...), maar hij kan ook geboekt worden met live-muzikanten (blazer, percussie, zangers). Hij draaide al honderden feesten in België, maar ook in meer dan 30 andere landen (Canada, Spanje, Portugal, Australië, Turkije, Italië, Mexico, Finland, …)

